Survival Evolved Mobil’in Ios Kapalı Beta Süreci Başladı

Studio Wildcard’ın sürprizi

Sürpriz bir açıklamada Studio Wildcard, War Survival Studios ile bir araya gelerek hayatta kalma oyunlarını sunan Ark: Survival’ın mobil cihazlara dönüştüğünü açıkladı. War Drum Studios tarafından geliştirilen – Bully, Grand Theft Auto ve Auralax gibi oyunların mobil bağlantı noktalarından sorumlu stüdyo – Ark: Survival Evolved, PlayStation 4, PC’de mevcut olan temel oyunun bir versiyonu olarak çalışacak.

Oyun İOS için kapalı betada

Oyunun iOS versiyonu için kapalı beta şu anda Ark: Survival Evolved web sitesinde mevcuttur, ancak oyuncuların beta’ya girebilmek için özel davete sahip olmaları gerekmektedir. Bunun kapalı bir etkinlik olduğunu aklınızda bulundurun. Ayrıca Android için hala bir beta durumu söz konusu değil. Bu yüzden Android kullanıcıları oyunun çıkmasını bekleyecekler.

Android için çıkış tarihi

Survival evolved beta oyununun dünya çapına çıkması, iOS ve Android için aynı anda bu bahar gelmesi bekleniyor. Mobil oyunun gelişimini ve forumları takip edebilmek için Ark: Survival Evolved resmi sitesine girdiğinizden emin olun.

Gelişim süreci

Ark: Survival Evolved’in cep telefonuna şüphesiz nasıl geçiş sağladığını ve oyunun bir bütün olarak nasıl gelişmeye devam ettiğini görmek çok ilginç olacaktır. War Drum Studios, bir mobil geliştirici olarak kendileri için bir isim yaptı ve Ark’ın cep telefonlarımıza nasıl baktığını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Ark forumundan gelen açıklama

Şu anda iOS’ta Kapalı Beta için kayıt kabul ediyoruz. Android için bir beta daha sonraki bir tarihte gelecek. Bu Kapalı Beta için, oyunu aktif olarak test etmek isteyen oyuncular arıyoruz. Küçük bir oyuncu havuzuyla başlayacağız ve önümüzdeki haftalarda yavaşça genişleyeceğiz. Geliştiriciler, oyunun tüm Ark tecrübesini bilgisayardan telefon sürümüne aktaracaklarını söylüyor. Gelişmelerin devamı için Ark: Survival Evolved sitesini ziyaret edebilirsiniz.