Erkeğe Ne Hediye Alınır?

Bu konu özellikle sevgililer günü, doğum günü ve özel günlerde sıkça gündeme gelen bir konu. Kadınlara hediye seçmek konusunda neredeyse sınırsız seçeneğimiz olmasına rağmen erkeğe hediye almak biraz daha iyi düşünülmesi gereken bir konudur.

erkeğe ne hediye alınırPeki, ne alalım?

Bir erkeği diğerlerinden ayıran en önemli şeyler aksesuarlarıdır. Saat, kol düğmesi, parfüm bunların başında gelir. Tamamı olmasa da erkekler arabalarına ve araba aksesuarlarına bayılırlar. Eğer bir kadın olarak bir erkeğe onun arabası ile ilgili bir hediye alırsanız onunla aynı zevkleri paylaştığınızı düşünmesini sağlayarak onu mutlu edebilirsiniz. Bunun dışında çok popüler olmayan yani her yerde bulunmayan kokuları seçmek de bir erkeğe özel hissettirir. Hepimiz hediye denince elle tutulur ve saklanır şeyler olsun istiyoruz ama bir erkeğin favori takımının maçına bir bilet almak ve onunla beraber maça gidip tezahürat yapmak da mükemmel bir hediye olabilir. Burada erkeğin hangi işle uğraştığı, zevkleri ve beğenileri de önemli bir hale geliyor. Erkeğin uğraştığı işi kolaylaştıracak ve iş arkadaşları arasında onu farklı kılacak bir hediye alması çok mutlu edecektir. Motosiklet kullanan bir erkeğe çok beğendiği bir kask almak çok başarılı bir tercih olabilir.

Ne almayalım?

Bu konuda renkler ve hediyelerin anlamları önemli. Feminen renklerden kaçınmak hediye seçimi konusunda kilit noktadır. Ama her erkek de siyah ve koyu renklerden hoşlanmayabilir. Bu kişisel bağ ve ilişki ile ilgili bir durum. Arabadan bahsetmiştik ama bütün erkekler arabadan ve futboldan hoşlanacak diye kesin bir durum da yoktur. Lütfen burada kadınların bütün erkekler aynı yanılışına düşmeyelim. Bütün erkekler aynı değildir. Her erkekte de aynı hediyeler işe yaramayabilir. Umarım buradakiler size hediye konusunda biraz da olsa yardımcı olmuştur.

1 yorum

  1. bir erkeğe klişe olarak saat almaktan başka ne alabilirim demek için araştırmalarımı sürdürmekteyim. Bir çok alternatif var ama bunu saate de bağlamayı anlamıyorum saat parfüm dışında tesbih de nedir aman Allahımmmmm

Yorumlar kapatıldı.