En Lüks 10 Tatil Yeri

Yurtiçi seyahatleri yerini yurtdışı seyahatlerine bıraktı. Kaliteli zaman geçirmek isteyen yerli turistler en çok yurtdışını tercih ediyor. Yurtdışı seyahatlerinin de avantajları epey bir fazla. İşte en tercih edilen ve kaliteli otel ve villalar…

1) St. James-Barbados

Geceliği 2.454-3.385 dolar arası değişen bu lüks otel tropik bahçeleri, golf sahası ve manzarasında Karayip Denizi vardır.5 yatak odası, sıcak küvet, spa gibi her uçuk fiyatlı otellerde bulunan özellikler dışında sonsuzluk havuzu ve palmiyelerle çevrili bir terasının oluşu bu oteli çok özel kılıyor. Villada gecelik ücreti verildikten sonra her şey bedava denilebilir. Villada bulunan uşak ve kâhyalar size masaj gibi özel hizmetler de verecektir. Aşçısı da bulunan bu villa epey bir ilgi görmektedir.

2) Santa Barbara-Kaliforniya

Geceliği 3500 dolar olan bu villa mahzen, şömine, şarap odası, egzersiz odası ve 4 yatak odası ve 4 havuzuyla balayı için romantik bir tatil ayaklarınıza geliyor.

3) Miami Beach-Florida

Tasarımıyla huzur vermesiyle tanınan bu villa haftalık fiyatı 20.000 dolar ile lüks rıhtımlarında size hayatınızda unutamayacağınız bir deneyim sağlıyor.

4) Punta Mika-Meksika

Haftalık 21.000-38.000 dolar arası değişen bu malikânede bulunan geleneksel Meksika yemekleri bu malikaneyi özel kılmakta. Burada bar, açık ateş, jakuzi, sonsuzluk havuzu bulunuyor. Ayrıca özel tropik ağaçlarından yapılma yatak ve mobilyalar da tasarım haline getirilmiştir.

5) Paia-Hawaii

Haftalık değeri 24.500-27.00 dolar arası değişen bu ada malikânesini 100 Hindistan cevizi ağacı çevrelemiş ve muhteşem bir manzara bırakmıştır.

6) Phoenix-Arizona

Gecelik 3.500 dolar olan bu villada yapılan sıcak küvet ” Yılın En Sıcak Küveti” seçildi. Ayrıca dağ manzarasıyla görenleri şaşkına çevirmeye devam ediyor.

7) Park City-Utah

Gecelik 2.500-10.000 dolar gibi uçurum fiyatlar değişiklik gösterse de bunun nedeni bulundurdukları oda ve odaların manzaraları. Ayrıca eğlence merkezi gibi mekânları mevcuttur.

8) Kailua-Hawaii

Haftalık 35.000 dolar olan bu malikâne Hawaii’ en güzel manzarasına eşlik ediyor. Özel tiyatro gibi diğer malikânelerde bulunmayan odaları da bulmak mümkündür.

9) Whistler-Kanada

Gecelik 10.000 dolar olan 7 dönümlük bu villa görsellik ve tasarım bakımından göz alıcı durumda. Dağ evi ve istenildiğinde seçilen odaları gibi özellikleri mevcuttur.

10) Providenciales-Turks and Caicos Adaları

Para bakımından orta halli sayılabilecek bu malikânenin gecelik fiyatı 4.250 dolar. 2.3 dönümlük tesisleri de bulunan bu ada malikânesi epey bir ilgi görmekte.