CMT MT7100 El Terminali Fiyatı & Özellikleri

Teknolojilerin gelişim göstermesi ile birlikte el terminalleri de kendi alanlarında hızla bir gelişim göstermektedirler. Bu cihazlardan biri olan CMT MT7100 ise sorunlara ideal bir şekilde hızlı çözümler bulması ile dikkat çekmektedir. Her türlü kayıt, depolama, mağazacılık, mal sevkiyatı, mal kabulü gibi işlemlerinizi kolay bir şekilde halledecektir. Bünyesinde barındırdığı yazılımsal destek ve performanslı yapıyı ile verimli iş süreçleri sunmaktadır. Bunların yanında ergonomik yapısı ile de dikkat çeken cihaz kolay bir kullanıma sahiptir. Windows’un geliştirdiği performanslı işletim sistemlerine sahip olan bu cihaz işlemlerinizi hızlı bir şekilde yaparken iş akışınızı da yavaşlatmayacaktır. Her türlü endüstriyel isteğe cevap veren bu cihazlar bu işlemler için ideal bir yapıda olmaktadır.

Fiziksel özellikleri ile şaşırtıcı etkileri olan bu cihaz 363 gr ve 36 mm gibi boyutlara sahiptir. Hafif olan bu cihaz -20 ve 50 derece gibi sıcaklıklara dayanmaktadır. Bu ortamlarda işlem yaparken olumsuz etkilenmeyen cihazlar 1.8 metreden beton zemine düştüklerinde de herhangi bir sorun çıkarmamaktadır. Gönül rahatlığı ile kolayca kullanabileceğiniz yapılara sahip olan bu cihazlar her kullanıcı için farklı çözümler sunmaktadır. İster sağ ister sol ve isterseniz iki el ile de bu cihazı kullanabilirsiniz ki bunu için tasarlanmış farklı noktalarda tetik noktaları bulunmaktadır.

Bunların yanında fotoğraf çekmek için de bir özelliğe sahipsiniz. 3 MP kamerası ile kaliteli bir görüntüleme işlemini sizlerin hizmetine sunmaktadır. 1D ve 2D barkodları sorunsuz bir şekilde okuyabilir. 3G ve Bluetooth desteği bulunan cihazda wifi de bulunmaktadır. Daha yüksek bir teknoloji için RFID modülü ve HF çözümleri bu cihaza entegre edildi. Bu sayede hem performanslı hem de estetik bir yapının yanında dayanıklı bir yapıda sizlerin kullanımına sunulmuştur. Fiyatı Haziran 2015 tarihinde 850 $ + KDV ortalamadır.