Fancoil Döşeme Tipi Fan  Nedir?

Portatif Ve Kullanışlı Fan

Ekonomik kullanımlı ve yüksek verimi sayesinde tercih edilen sessiz çalışan dayanıklı bir ürün olan kasetli döşeme tipi fancoil birçok alanda kolaylıkla kullanılmakta olan gizlifon coil servis ücreti ve maliyeti düşük olan çok ekonomik ve portatif bir üründür. Özel eşanjör yapıya sahip verimi yüksek verimle çalışan bir ürün olduğu için tercih edilmektedir.

Kasetli Döşeme Tipi Fanların Özellikleri 

Sessiz çalışan Kasetli Döşeme tipi Fancoil izolasyon yapısı sayesinde ses seviyesinin düşük olması rahat ve gürültüsüz olması tercih edilen özelliklerindendir. Filtre kısmı kolaylıkla çıkartılabilir. Elektrik bağlantı kabloları  özel olarak içerisindeki kutu sayesinde gizlenerek saklanmıştır. Suyun akışını sağlayan özel eğimi sayesinde kolaylıkla parçalarının takılıp sökülmesi mümkündür. Tavana da uygulanabilen L özelliği ile istenildiği gibi kurulabilme avantajı da bulunmaktadır. Gizli döşeme sayesinde birçok işletmelerde kolaylıkla kullanılabilen ürün hastaneler, iş yerleri ofisler rezidanslar ve avm lerde kullanışlı ve tercih edilen ürünlerdir.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

Birçok konut ve alalarda tercih edilen ekonomi olarak maliyet sorunu olmayan Döşeme Tipi Fancoil rahat bir  ürün olarak tercih edilir.  Mikrop oluşumuna karşı kolayca temizlenebilir özelliği ile istenildiğinde parçaların toz boya kaplı olduğundan kolaylıkla temizlenebilir olması yönünden avantaj sağlamaktadır. İster evinizde ister iş yerinizde birçok özelliğe sahip olan portatif ürünü kolaylıkla montaj yaptırabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürün uygun fiyatlarda ve maliyet sorunu olmadan kolay ve kullanışlı olarak tercih edebileceğiniz bir üründür.

İşletmelerde bulunan ve uygun monta ayarları ile kolaylıkla kullanılan üründen memnun kalacaksınız. Yüksek verimli bir ürün olarak avantajlı olan ürün isteğe bağlı olarak gizli döşeme tipi olarak kullanılabilen özelliğe göre üretilmiştir. Statik dış basınca göre çıkabilen bir performans sahip hem ses ve ısı izolasyonlu sac imali ile üretilmiş ürün olarak kullanılmaktadır.